![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
squeakattack | |
![]() |
Film Freak - 861 Films Ranked
Member Since: Feb 23, 2010
Location: Gent, Belgium
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | The Lovely Bones (2009) - Oct 24, 2011 |
| 65 | All the Boys Love Mandy Lane (2006) - Oct 24, 2011 |
| 25 | Jaws 3-D (1983) - Oct 24, 2011 |
| 75 | Child's Play (1988) - Oct 24, 2011 |
| 60 | Friday the 13th (1980) - Oct 24, 2011 |
| 50 | [Rec] (2007) - Oct 24, 2011 |
| 65 | Gremlins 2: The New Batch (1990) - Oct 24, 2011 |
| 60 | The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Oct 24, 2011 |
| 75 | RoboCop (1987) - Oct 24, 2011 |
| 0 | Catwoman (2004) - Apr 15, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |