![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
squilky | |
![]() |
Flick Fan - 68 Films Ranked
Member Since: Feb 27, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Little Miss Sunshine (2006) - Feb 27, 2008 |
| 95 | Fargo (1996) - Feb 27, 2008 |
| 100 | Léon: The Professional (1994) - Feb 27, 2008 |
| 95 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Feb 27, 2008 |
| 90 | The Karate Kid (1984) - Feb 27, 2008 |
| 80 | Kiss the Girls (1997) - Feb 27, 2008 |
| 85 | The Legend of Bagger Vance (2000) - Feb 27, 2008 |
| 90 | A Christmas Story (1983) - Feb 27, 2008 |
| 95 | Misery (1990) - Feb 27, 2008 |
| 90 | A Clockwork Orange (1971) - Feb 27, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |