Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
squirrel_san
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Nov 5, 2006
Location: UK
Recent Rankings
80 Ghost in the Shell (1995) - Aug 13, 2007
40 Fantastic Four (2005) - Aug 13, 2007
80 V for Vendetta (2006) - Aug 13, 2007
50 Paycheck (2003) - Aug 13, 2007
55 The Island (2005) - Aug 13, 2007
60 Hellboy (2004) - Aug 13, 2007
75 Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007
70 MirrorMask (2005) - Aug 13, 2007
80 The Animatrix (2003) - Aug 13, 2007
20 The Day After Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with squirrel_san. Why not go rank more films, then come back and check it out again?