![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
srego | |
![]() |
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Mar 4, 2009
Location: USA
|

| 76 | Singin' in the Rain (1952) - Mar 04, 2009 |
| 83 | Emma (1996) - Mar 04, 2009 |
| 72 | The Thomas Crown Affair (1999) - Mar 04, 2009 |
| 40 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Mar 04, 2009 |
| 60 | Hitch (2005) - Mar 04, 2009 |
| 81 | The Silence of the Lambs (1991) - Mar 04, 2009 |
| 58 | Never Been Kissed (1999) - Mar 04, 2009 |
| 70 | Rachel Getting Married (2008) - Mar 04, 2009 |
| 35 | 50 First Dates (2004) - Mar 04, 2009 |
| 85 | Babel (2006) - Mar 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |