![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
srg996 | |
![]() |
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: Dec 3, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Fight Club (1999) - Dec 03, 2008 |
| 85 | Kung Fu Hustle (2004) - Dec 03, 2008 |
| 55 | The Illusionist (2006) - Dec 03, 2008 |
| 70 | Star Trek: Generations (1994) - Dec 03, 2008 |
| 50 | Lucky Number Slevin (2006) - Dec 03, 2008 |
| 70 | Jackass: The Movie (2002) - Dec 03, 2008 |
| 70 | Ocean's Eleven (2001) - Dec 03, 2008 |
| 40 | The Day After Tomorrow (2004) - Dec 03, 2008 |
| 50 | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Dec 03, 2008 |
| 70 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Dec 03, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |