![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
srik | |
![]() |
Movie Buff - 117 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2008
Location: USA
|

| 75 | The Mummy Returns (2001) - Oct 15, 2008 |
| 87 | The Freshman (1990) - Oct 15, 2008 |
| 80 | Big Fish (2003) - Oct 15, 2008 |
| 84 | Scent of a Woman (1992) - Oct 15, 2008 |
| 91 | The NeverEnding Story (1984) - Oct 15, 2008 |
| 87 | Princess Mononoke (1997) - Oct 15, 2008 |
| 90 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Oct 15, 2008 |
| 87 | Vanilla Sky (2001) - Oct 15, 2008 |
| 68 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Oct 15, 2008 |
| 95 | Kicking and Screaming (1995) - Oct 15, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |