![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ss20 | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2010
Location: USA
|

| 72 | Jarhead (2005) - Oct 14, 2010 |
| 63 | Ghost World (2001) - Oct 14, 2010 |
| 35 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Oct 14, 2010 |
| 80 | Hercules (1997) - Oct 14, 2010 |
| 40 | Cruel Intentions (1999) - Oct 14, 2010 |
| 2 | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - Oct 14, 2010 |
| 90 | Johnny Mnemonic (1995) - Oct 14, 2010 |
| 85 | Sunshine (2007) - Oct 14, 2010 |
| 72 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Oct 14, 2010 |
| 57 | Jurassic Park (1993) - Oct 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |