ssa

ssa
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 13 Jun 2014
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 68% Ice Age (2002) - Rated 13 Jun 2014
80 18% Aladdin (1992) - Rated 13 Jun 2014
100 90% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 13 Jun 2014
85 31% Tangled (2010) - Rated 13 Jun 2014
75 4% Shrek the Third (2007) - Rated 13 Jun 2014
95 68% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 13 Jun 2014
90 45% Cloudy with a Chance of Meatballs (2009) - Rated 13 Jun 2014
80 18% Shrek 2 (2004) - Rated 13 Jun 2014
100 90% Ratatouille (2007) - Rated 13 Jun 2014
90 45% Stuart Little 2 (2002) - Rated 13 Jun 2014