Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ssczus
Movie Buff - 326 Films Ranked
Member Since: Jun 30, 2008
Location: IZMIR, Turkey
Age: 30
Gender: Male
Status: Single
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
30 Pumpkinhead (1988) - Nov 20, 2011
70 Paper Moon (1973) - Nov 09, 2011
80 The White Ribbon (2009) - Nov 07, 2011
30 Puppet Master (1989) - Nov 06, 2011
60 Secuestrados (2010) - Oct 29, 2011
50 Kung Fu Panda 2 (2011) - Oct 23, 2011
60 Windowlicker (1999) - Oct 16, 2011
70 Dogtooth (2010) - Oct 02, 2011
60 Enter the Void (2010) - Sep 18, 2011
80 Children of Heaven (1997) - Sep 16, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ssczus. Why not go rank more films, then come back and check it out again?