![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ssffilms | |
![]() |
Movie Buff - 334 Films Ranked
Member Since: May 8, 2006
Location: USA
|

| 65 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 68 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 100 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 87 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 74 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 60 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 64 | American Psycho (2000) - Aug 13, 2007 |
| 70 | American Wedding (2003) - Aug 13, 2007 |
| 73 | The Phantom of the Opera (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |