![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ssshjah | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Sep 15, 2007
Location: kajang, selangor, Malaysia
|
|
Bio: Have been an Internet Marketer since May 2006. Have more than a few dozen of blogs. Likes to review articles. Am doing that during the day. Does blogging during the night.
| |

| 78 | Patch Adams (1998) - Dec 15, 2007 |
| 78 | Night of the Living Dead (1968) - Dec 15, 2007 |
| 78 | Men in Black (1997) - Dec 15, 2007 |
| 75 | Goldfinger (1964) - Dec 15, 2007 |
| 65 | Into the Arms of Strangers: Stories of the Kindertransport (2000) - Dec 15, 2007 |
| 65 | Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - Dec 15, 2007 |
| 65 | Not Another Teen Movie (2001) - Dec 14, 2007 |
| 79 | Hitch (2005) - Dec 14, 2007 |
| 65 | I, Robot (2004) - Dec 14, 2007 |
| 85 | Basic Instinct (1992) - Dec 14, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |