![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sstrack | |
![]() |
Movie Buff - 389 Films Ranked
Member Since: Nov 30, 2011
Location: Berkley, Michigan, USA
|

| 72 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Dec 10, 2011 |
| 89 | The War of the Worlds (1953) - Dec 10, 2011 |
| 71 | Chicken Run (2000) - Dec 10, 2011 |
| 67 | Evolution (2001) - Dec 10, 2011 |
| 63 | Ichi the Killer (2001) - Dec 10, 2011 |
| 100 | WALL·E (2008) - Dec 10, 2011 |
| 78 | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Dec 10, 2011 |
| 62 | A Bug's Life (1998) - Dec 10, 2011 |
| 64 | Star Trek: First Contact (1996) - Dec 10, 2011 |
| 98 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Dec 10, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |