stacey_lou

staceylou
Movie Buff - 170 Film Ratings
Member Since: 22 Aug 2014
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 21% Training Day (2001) - Rated 23 Aug 2014
50 21% The Mask (1994) - Rated 23 Aug 2014
2% Ghost Rider (2007) - Rated 23 Aug 2014
60 32% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 23 Aug 2014
60 32% Deja Vu (2006) - Rated 23 Aug 2014
10 7% National Treasure (2004) - Rated 23 Aug 2014
60 32% Traffic (2000) - Rated 23 Aug 2014
20 12% The Simpsons Movie (2007) - Rated 23 Aug 2014
60 32% Me, Myself & Irene (2000) - Rated 23 Aug 2014
90 66% The Dark Knight (2008) - Rated 23 Aug 2014