![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
stacia | |
![]() |
Movie Buff - 130 Films Ranked
Member Since: Mar 14, 2011
Gender: Female
|
|
Bio: I blog at She Blogged By Night: www.shebloggedbynight.com
| |

| 89 | Monsters, Inc. (2001) - Mar 15, 2011 |
| 86 | Starsky & Hutch (2004) - Mar 15, 2011 |
| 88 | Robin Hood: Men in Tights (1993) - Mar 15, 2011 |
| 91 | Zelig (1983) - Mar 15, 2011 |
| 75 | Aladdin (1992) - Mar 15, 2011 |
| 40 | Twins (1988) - Mar 15, 2011 |
| 65 | Lethal Weapon 2 (1989) - Mar 15, 2011 |
| 65 | The Seven Year Itch (1955) - Mar 15, 2011 |
| 20 | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Mar 15, 2011 |
| 60 | Scary Movie (2000) - Mar 15, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |