![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
stanlek2 | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Nov 9, 2005
Location: USA
|
|
Bio: Now with 3 kids, the trips to the theater are limited.
| |

| 85 T9 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Jan 10, 2011 |
| 87 T9 | Toy Story 3 (2010) - Jan 10, 2011 |
| 87 T9 | The Dark Knight (2008) - Jun 24, 2009 |
| 0 T1 | Pretty Woman (1990) - Aug 13, 2007 |
| 93 T10 | The Goonies (1985) - Aug 13, 2007 |
| 77 T5 | Into the Blue (2005) - Aug 13, 2007 |
| 88 T10 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 T5 | Madagascar (2005) - Aug 13, 2007 |
| 69 T3 | 50 First Dates (2004) - Aug 13, 2007 |
| 73 T4 | The Village (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,057,000 Movie Rankings and Counting... |