![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
stanleyb4 | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
|

| 70 | Napoleon Dynamite (2004) - Aug 19, 2009 |
| 60 | Jurassic Park III (2001) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Juno (2007) - Aug 19, 2009 |
| 0 | Saw IV (2007) - Aug 19, 2009 |
| 50 | Top Gun (1986) - Aug 19, 2009 |
| 65 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Aug 19, 2009 |
| 40 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 19, 2009 |
| 85 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Aug 19, 2009 |
| 70 | Elf (2003) - Aug 19, 2009 |
| 85 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |