Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
stansell
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2006
Location: USA
Recent Rankings
50 Life as a House (2001) - Aug 13, 2007
70 Hulk (2003) - Aug 13, 2007
95 The Royal Tenenbaums (2001) - Aug 13, 2007
80 Two Weeks Notice (2002) - Aug 13, 2007
50 Jurassic Park III (2001) - Aug 13, 2007
50 The Minus Man (1999) - Aug 13, 2007
95 Super Size Me (2004) - Aug 13, 2007
80 Mr. Deeds (2002) - Aug 13, 2007
95 Big Fish (2003) - Aug 13, 2007
90 The Bourne Supremacy (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with stansell. Why not go rank more films, then come back and check it out again?