![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
stantz | |
![]() |
Movie Buff - 177 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2006
Location: Czech Republic
|

| 60 | Alien 3 (1992) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 90 | First Blood (1982) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The Terminator (1984) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Heat (1995) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Magnolia (1999) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Lethal Weapon (1987) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |