![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
star18821 | |
![]() |
Movie Buff - 135 Films Ranked
Member Since: Dec 28, 2011
Location: McKeesport, Pennsylvania
|

| 98 | Band of Brothers (2001) - Dec 28, 2011 |
| 88 | Slumdog Millionaire (2008) - Dec 28, 2011 |
| 75 | Daredevil (2003) - Dec 28, 2011 |
| 91 | Black Hawk Down (2001) - Dec 28, 2011 |
| 82 | GoldenEye (1995) - Dec 28, 2011 |
| 87 | Bruce Almighty (2003) - Dec 28, 2011 |
| 86 | Avatar (2009) - Dec 28, 2011 |
| 90 | Rudolph, the Red-Nosed Reindeer (1964) - Dec 28, 2011 |
| 88 | Quiz Show (1994) - Dec 28, 2011 |
| 96 | WALL·E (2008) - Dec 28, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |