![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
starbuck2 | |
![]() |
Movie Buff - 353 Films Ranked
Member Since: Apr 27, 2006
Location: UK
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 90 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Anaconda (1997) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Anatomy (2000) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Army of Darkness (1993) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Assault on Precinct 13 (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |