![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
starfrog32 | |
![]() |
Movie Buff - 161 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 20 | Dumbo (1941) - Aug 18, 2007 |
| 100 | My Neighbor Totoro (1988) - Aug 18, 2007 |
| 65 | The Pacifier (2005) - Aug 18, 2007 |
| 65 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Aug 18, 2007 |
| 15 | Three Kings (1999) - Aug 18, 2007 |
| 20 | Teen Wolf (1985) - Aug 18, 2007 |
| 75 | The Fifth Element (1997) - Aug 18, 2007 |
| 95 | Shrek 2 (2004) - Aug 18, 2007 |
| 45 | Star Trek: First Contact (1996) - Aug 18, 2007 |
| 45 | Waterworld (1995) - Aug 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |