![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
starving | |
![]() |
Movie Buff - 260 Films Ranked
Member Since: Jun 8, 2010
Location: Porto, Porto, Portugal
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | Moulin Rouge! (2001) - Apr 23, 2011 |
| 80 | WALL·E (2008) - Apr 23, 2011 |
| 75 | Gran Torino (2008) - Apr 23, 2011 |
| 65 | Signs (2002) - Apr 23, 2011 |
| 75 | The Class (2008) - Apr 20, 2011 |
| 65 | Animal House (1978) - Apr 20, 2011 |
| 70 | À l'origine (2009) - Apr 20, 2011 |
| 50 | Faces (1968) - Apr 20, 2011 |
| 65 | The King of Kong: A Fistful of Quarters (2007) - Apr 20, 2011 |
| 80 | Forrest Gump (1994) - Apr 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |