Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
stas
Movie Buff - 259 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2009
Location: Bucharest, Romania
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 Inglourious Basterds (2009) - Jun 25, 2010
40 2012 (2009) - Jun 25, 2010
65 Kick-Ass (2010) - Jun 25, 2010
77 Red Dragon (2002) - Oct 31, 2009
72 After the Sunset (2004) - Oct 20, 2009
85 Syriana (2005) - Oct 17, 2009
87 Straw Dogs (1971) - Oct 10, 2009
82 The Graduate (1967) - Oct 10, 2009
77 The Dreamers (2003) - Oct 09, 2009
82 Primer (2004) - Oct 08, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with stas. Why not go rank more films, then come back and check it out again?