stayphrosty

stayphrosty
Movie Buff - 169 Film Ratings
Member Since: 22 Oct 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 30% Troy (2004) - Rated 22 Oct 2015
86 30% 300 (2007) - Rated 22 Oct 2015
85 19% Bend It Like Beckham (2002) - Rated 22 Oct 2015
87 51% The Fifth Element (1997) - Rated 22 Oct 2015
87 51% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 22 Oct 2015
87 51% Zodiac (2007) - Rated 22 Oct 2015
88 67% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 22 Oct 2015
88 67% The Social Network (2010) - Rated 22 Oct 2015
87 51% Side By Side (2012) - Rated 22 Oct 2015
87 51% Gone Girl (2014) - Rated 22 Oct 2015