![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
steenbras | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Jul 2, 2010
|

| 65 | Wedding Crashers (2005) - Jul 02, 2010 |
| 65 | Catch Me If You Can (2002) - Jul 02, 2010 |
| 45 | Scary Movie (2000) - Jul 02, 2010 |
| 60 | Amadeus (1984) - Jul 02, 2010 |
| 65 | 1408 (2007) - Jul 02, 2010 |
| 65 | Independence Day (1996) - Jul 02, 2010 |
| 76 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jul 02, 2010 |
| 45 | Sister Act (1992) - Jul 02, 2010 |
| 25 | Bowling for Columbine (2002) - Jul 02, 2010 |
| 70 | Escape from New York (1981) - Jul 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |