![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
stefluke | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: Australia
|

| 68 | The Dark Knight (2008) - Sep 23, 2010 |
| 73 | WALL·E (2008) - Sep 23, 2010 |
| 60 | 300 (2007) - Sep 23, 2010 |
| 60 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Sep 23, 2010 |
| 52 | Training Day (2001) - Sep 23, 2010 |
| 60 | Monsters, Inc. (2001) - Sep 23, 2010 |
| 70 | Bend It Like Beckham (2002) - Sep 23, 2010 |
| 75 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Sep 23, 2010 |
| 85 | Goodfellas (1990) - Sep 23, 2010 |
| 80 | The Gods Must Be Crazy (1980) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |