![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
stelinx | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Aug 23, 2009
Location: Italy
|

| 90 | Planet 51 (2009) - Feb 18, 2010 |
| 80 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Feb 18, 2010 |
| 75 | Back to the Future Part II (1989) - Feb 18, 2010 |
| 90 | The Iron Giant (1999) - Feb 18, 2010 |
| 100 | Alice in Wonderland (1951) - Feb 18, 2010 |
| 90 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Feb 18, 2010 |
| 90 | Tropic Thunder (2008) - Feb 18, 2010 |
| 70 | Elektra (2005) - Feb 18, 2010 |
| 75 | What Women Want (2000) - Feb 18, 2010 |
| 95 | The Fifth Element (1997) - Feb 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |