![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
stephane92 | |
![]() |
Film Freak - 944 Films Ranked
Member Since: Feb 24, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Quantum of Solace (2008) - Feb 08, 2012 |
| 95 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Feb 08, 2012 |
| 55 | Cowboys & Aliens (2011) - Feb 08, 2012 |
| 85 | 12 Angry Men (1957) - Jan 19, 2012 |
| 70 | Being John Malkovich (1999) - Jan 19, 2012 |
| 80 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Jan 18, 2012 |
| 40 | Mamma Mia! (2008) - Jan 15, 2012 |
| 60 | It's a Boy Girl Thing (2006) - Jan 14, 2012 |
| 75 | All That Jazz (1979) - Jan 13, 2012 |
| 80 | The Rocky Horror Picture Show (1975) - Jan 13, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |