![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
stephenpryce | |
![]() |
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Nov 30, 2011
Location: UK
|

| 85 | A Serious Man (2009) - Nov 30, 2011 |
| 88 | American Beauty (1999) - Nov 30, 2011 |
| 80 | American History X (1998) - Nov 30, 2011 |
| 79 | Being John Malkovich (1999) - Nov 30, 2011 |
| 88 | Cheech and Chong's Up in Smoke (1978) - Nov 30, 2011 |
| 86 | Chinatown (1974) - Nov 30, 2011 |
| 80 | Donnie Brasco (1997) - Nov 30, 2011 |
| 74 | Night Watch (2004) - Nov 30, 2011 |
| 80 | There Will Be Blood (2007) - Nov 30, 2011 |
| 75 | Thank You for Smoking (2006) - Nov 30, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |