Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
stereominate
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Dec 11, 2009
Location: Toronto, Ontario, Canada
Bio: i liek things.
Recent Rankings
85 Tron (1982) - Dec 11, 2009
100 The Road Warrior (1981) - Dec 11, 2009
75 Delicatessen (1991) - Dec 11, 2009
80 The Mighty Ducks (1992) - Dec 11, 2009
50 Finding Nemo (2003) - Dec 11, 2009
20 The Island (2005) - Dec 11, 2009
100 Amélie (2001) - Dec 11, 2009
80 Bruce Almighty (2003) - Dec 11, 2009
60 Donnie Darko (2001) - Dec 11, 2009
70 Constantine (2005) - Dec 11, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with stereominate. Why not go rank more films, then come back and check it out again?