![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
stereotomy | |
![]() |
Movie Buff - 120 Films Ranked
Member Since: Dec 22, 2010
Location: USA
|

| 90 | Rashomon (1950) - Dec 22, 2010 |
| 95 | Taxi Driver (1976) - Dec 22, 2010 |
| 80 | Eyes Wide Shut (1999) - Dec 22, 2010 |
| 40 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Dec 22, 2010 |
| 70 | Face/Off (1997) - Dec 22, 2010 |
| 95 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Dec 22, 2010 |
| 85 | The Truman Show (1998) - Dec 22, 2010 |
| 90 | The Social Network (2010) - Dec 22, 2010 |
| 70 | Hitch (2005) - Dec 22, 2010 |
| 80 | Star Trek IV: The Voyage Home (1986) - Dec 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |