![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
steve112sms | |
![]() |
Movie Buff - 435 Films Ranked
Member Since: Jan 26, 2010
Location: USA
|
|
Message Sent!
Bio: I like movies
| |

| 33 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Jan 27, 2010 |
| 43 | Anger Management (2003) - Jan 27, 2010 |
| 73 | Crimson Tide (1995) - Jan 27, 2010 |
| 83 | Billy Madison (1995) - Jan 27, 2010 |
| 80 | Little Shop of Horrors (1986) - Jan 27, 2010 |
| 55 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Jan 27, 2010 |
| 83 | A Beautiful Mind (2001) - Jan 27, 2010 |
| 68 | Scream 2 (1997) - Jan 27, 2010 |
| 75 | The Fifth Element (1997) - Jan 27, 2010 |
| 76 | Orange County (2002) - Jan 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |