![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
steve8091 | |
![]() |
Flick Fan - 83 Films Ranked
Member Since: Aug 2, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 20 | Bill and Ted's Bogus Journey (1991) - Aug 02, 2008 |
| 70 | What About Bob? (1991) - Aug 02, 2008 |
| 75 | Total Recall (1990) - Aug 02, 2008 |
| 85 | Jurassic Park (1993) - Aug 02, 2008 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 02, 2008 |
| 80 | The Doors (1991) - Aug 02, 2008 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Aug 02, 2008 |
| 85 | Fight Club (1999) - Aug 02, 2008 |
| 45 | Hollow Man (2000) - Aug 02, 2008 |
| 30 | A Night at the Roxbury (1998) - Aug 02, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |