steve823j

steve823j
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 14 Dec 2010
Location: charlotte, nc, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies

more Recent Ratings

90 63% Man on Fire (2004) - Rated 14 Dec 2010
88 54% Jeepers Creepers (2001) - Rated 14 Dec 2010
89 58% Behind Enemy Lines (2001) - Rated 14 Dec 2010
97 97% The Ring (2002) - Rated 14 Dec 2010
92 75% Enough (2002) - Rated 14 Dec 2010
86 48% Rush Hour 2 (2001) - Rated 14 Dec 2010
90 63% Conspiracy Theory (1997) - Rated 14 Dec 2010
90 63% Final Destination (2000) - Rated 14 Dec 2010
84 43% Catch Me If You Can (2002) - Rated 14 Dec 2010
94 91% Runaway Jury (2003) - Rated 14 Dec 2010