![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
steve_dave | |
![]() |
Movie Buff - 415 Films Ranked
Member Since: Jun 22, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Monsters, Inc. (2001) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Young Frankenstein (1974) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Shrek (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Aug 13, 2007 |
| 82 | School of Rock (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Election (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Garden State (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Changing Lanes (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Vacation (1983) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |