stevengooss

stevengooss
Movie Buff - 211 Film Ratings
Member Since: 07 Aug 2011
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 45% Angels & Demons (2009) - Rated 31 Mar 2013
69 46% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 24 Dec 2011
86 79% Lost in Translation (2003) - Rated 24 Dec 2011
45 16% Jumanji (1995) - Rated 24 Dec 2011
55 24% Bruce Almighty (2003) - Rated 24 Dec 2011
78 64% Madagascar (2005) - Rated 24 Dec 2011
76 61% Top Gun (1986) - Rated 24 Dec 2011
15 1% Snakes on a Plane (2006) - Rated 24 Dec 2011
65 38% Troy (2004) - Rated 24 Dec 2011
71 54% Zack and Miri Make a Porno (2008) - Rated 24 Dec 2011