![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
steventoews | |
![]() |
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: May 20, 2011
Location: winnipeg, manitoba, Canada
|

| 80 | Napoleon Dynamite (2004) - May 20, 2011 |
| 60 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - May 20, 2011 |
| 80 | Up (2009) - May 20, 2011 |
| 80 | Gangs of New York (2002) - May 20, 2011 |
| 60 | Con Air (1997) - May 20, 2011 |
| 100 | Monsters, Inc. (2001) - May 20, 2011 |
| 20 | Congo (1995) - May 20, 2011 |
| 80 | American Beauty (1999) - May 20, 2011 |
| 0 | Space Jam (1996) - May 20, 2011 |
| 0 | Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) - May 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |