Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
stevexl
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
Location: USA
Recent Rankings
80 Collateral (2004) - Aug 13, 2007
10 The Jackal (1997) - Aug 13, 2007
85 Bull Durham (1988) - Aug 13, 2007
80 The Matrix Reloaded (2003) - Aug 13, 2007
85 Midnight Run (1988) - Aug 13, 2007
90 Enemy at the Gates (2001) - Aug 13, 2007
10 Two for the Money (2005) - Aug 13, 2007
50 Johnny English (2003) - Aug 13, 2007
80 The Barbarian Invasions (2003) - Aug 13, 2007
50 Mona Lisa Smile (2003) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with stevexl. Why not go rank more films, then come back and check it out again?