Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
steveyun
Movie Buff - 159 Films Ranked
Member Since: Jul 7, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
100 Seven Samurai (1954) - Aug 13, 2007
70 Full Metal Jacket (1987) - Aug 13, 2007
85 The Usual Suspects (1995) - Aug 13, 2007
100 Pulp Fiction (1994) - Aug 13, 2007
90 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 13, 2007
95 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Aug 13, 2007
92 Superman: The Movie (1978) - Aug 13, 2007
95 The Godfather (1972) - Aug 13, 2007
90 The Godfather: Part II (1974) - Aug 13, 2007
30 The Godfather: Part III (1990) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with steveyun. Why not go rank more films, then come back and check it out again?