Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
stevyd
Movie Buff - 133 Films Ranked
Member Since: Jul 5, 2011
Location: UK
Recent Rankings
91 Wargames: The Dead Code (2008) - Sep 25, 2011
90 Hackers (1995) - Sep 25, 2011
80 Source Code (2011) - Sep 16, 2011
65 Vantage Point (2008) - Sep 01, 2011
69 Role Models (2008) - Aug 23, 2011
78 The Matrix Reloaded (2003) - Aug 23, 2011
91 WarGames (1983) - Aug 23, 2011
85 The Next Three Days (2010) - Aug 09, 2011
79 Unknown (2011) - Aug 07, 2011
65 The Mechanic (2011) - Jul 13, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with stevyd. Why not go rank more films, then come back and check it out again?