![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sticjazz | |
![]() |
Movie Buff - 139 Films Ranked
Member Since: Feb 27, 2011
Location: izmir, Turkey, Turkey
|

| 95 | Dead Poets Society (1989) - Mar 06, 2011 |
| 90 | Frankenstein (1931) - Mar 06, 2011 |
| 95 | Psycho (1960) - Mar 06, 2011 |
| 60 | Saw II (2005) - Mar 06, 2011 |
| 90 | Tropic Thunder (2008) - Mar 06, 2011 |
| 80 | The Royal Tenenbaums (2001) - Mar 06, 2011 |
| 80 | Rain Man (1988) - Mar 06, 2011 |
| 80 | Dog Day Afternoon (1975) - Feb 27, 2011 |
| 70 | Gothika (2003) - Feb 27, 2011 |
| 70 | Corpse Bride (2005) - Feb 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |