Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
stiffmeister
Movie Buff - 447 Films Ranked
Member Since: Jun 24, 2010
Location: ankara, Turkey
Recent Rankings
70 Hide and Seek (2005) - Sep 24, 2010
68 Righteous Kill (2008) - Sep 24, 2010
50 Pineapple Express (2008) - Sep 24, 2010
81 Man on the Moon (1999) - Sep 24, 2010
87 Batman Begins (2005) - Sep 24, 2010
68 Dinosaur (2000) - Sep 24, 2010
63 Halloween (1978) - Sep 24, 2010
77 Sweet and Lowdown (1999) - Sep 24, 2010
88 Toy Story 2 (1999) - Aug 23, 2010
90 Vincent (1982) - Jul 19, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with stiffmeister. Why not go rank more films, then come back and check it out again?