![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
stigeide | |
![]() |
Flick Fan - 80 Films Ranked
Member Since: Dec 29, 2007
Location: drammen, Norway
|
|
Bio: favourite sites: imdb, newzbin, easynews, vcdquality
| |

| 85 | Inglourious Basterds (2009) - May 30, 2010 |
| 87 | The Shining (1980) - May 30, 2010 |
| 83 | Das Boot (1981) - May 30, 2010 |
| 91 | The Secret in Their Eyes (2009) - May 30, 2010 |
| 12 | The Nutty Professor (1996) - May 30, 2010 |
| 10 | Police Academy 5: Assignment: Miami Beach (1988) - May 30, 2010 |
| 80 | My Winnipeg (2007) - May 30, 2010 |
| 75 | The Cell (2000) - May 30, 2010 |
| 80 | Avatar (2009) - May 30, 2010 |
| 37 | The Dark Knight (2008) - May 30, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |