![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
stig_otracy | |
![]() |
Movie Buff - 143 Films Ranked
Member Since: Aug 6, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 7 | The Remains of the Day (1993) - Oct 27, 2007 |
| 10 | Superbad (2007) - Oct 27, 2007 |
| 10 | Boogie Nights (1997) - Oct 12, 2007 |
| 9 | La Chinoise (1967) - Oct 12, 2007 |
| 7 | Deus e o Diabo na Terra do Sol (1964) - Oct 12, 2007 |
| 2 | Must Love Dogs (2005) - Aug 08, 2007 |
| 6 | Hiroshima mon amour (1959) - Aug 07, 2007 |
| 8 | Night and Fog (1955) - Aug 07, 2007 |
| 10 | Last Year at Marienbad (1961) - Aug 07, 2007 |
| 8 | Grizzly Man (2005) - Aug 07, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |