![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
stijnlei | |
![]() |
Flick Fan - 66 Films Ranked
Member Since: Aug 30, 2006
|

| 90 | Big Fish (2003) - Jan 08, 2008 |
| 80 | Vanilla Sky (2001) - Jan 08, 2008 |
| 90 | Broken Flowers (2005) - Jan 08, 2008 |
| 100 | A Clockwork Orange (1971) - Jan 08, 2008 |
| 10 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Before Sunset (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2007 |
| 20 | The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Chocolat (2000) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |