![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
stillmilking | |
![]() |
Movie Buff - 470 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2009
Location: USA
|

| 77 | Resident Evil (2002) - May 01, 2012 |
| 13 | The Replacements (2000) - Apr 30, 2012 |
| 50 | Jerry Maguire (1996) - Apr 30, 2012 |
| 37 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Apr 30, 2012 |
| 70 | Red Dragon (2002) - Apr 30, 2012 |
| 80 | 12 Monkeys (1995) - Apr 30, 2012 |
| 69 | Blade Runner (1982) - Apr 30, 2012 |
| 29 | Basic Instinct (1992) - Apr 30, 2012 |
| 40 | The Other Guys (2010) - Apr 30, 2012 |
| 63 | Hot Fuzz (2007) - Apr 30, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |