sting19000

sting19000
Movie Buff - 281 Film Ratings
Member Since: 27 Jan 2013
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 7% New York, I Love You (2009) - Rated 17 Apr 2013
25 3% Extremely Loud and Incredibly Close (2011) - Rated 17 Apr 2013
65 54% Last Chance Harvey (2008) - Rated 25 Feb 2013
55 29% Fröken Sverige (2004) - Rated 25 Feb 2013
60 41% War of the Worlds (2005) - Rated 11 Feb 2013
70 61% Night at the Museum (2006) - Rated 11 Feb 2013
80 81% Iron Man (2008) - Rated 08 Feb 2013
75 69% A Few Good Men (1992) - Rated 01 Feb 2013
50 22% G.I. Jane (1997) - Rated 01 Feb 2013
60 41% Flawless (2008) - Rated 01 Feb 2013