Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
stobetex
Flick Fan - 94 Films Ranked
Member Since: Sep 12, 2010
Location: Finland
Recent Rankings
73 A Few Good Men (1992) - Sep 16, 2011
80 eXistenZ (1999) - Sep 16, 2011
83 Wyatt Earp (1994) - Sep 16, 2011
88 Pulp Fiction (1994) - Sep 16, 2011
60 Lost in Translation (2003) - Sep 16, 2011
84 Spun (2002) - Sep 16, 2011
68 Mr. Brooks (2007) - Sep 16, 2011
87 Zodiac (2007) - Sep 16, 2011
80 In Bruges (2008) - Sep 16, 2011
88 Off the Grid (2006) - Sep 16, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with stobetex. Why not go rank more films, then come back and check it out again?