![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
stoke | |
![]() |
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2006
Location: USA
|

| 50 | The Recruit (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Collateral (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Mean Girls (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Dogtown and Z-Boys (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Eight Below (2006) - Aug 13, 2007 |
| 90 | 21 Grams (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |