![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
stol11 | |
![]() |
Movie Buff - 425 Films Ranked
Member Since: Aug 16, 2010
Location: Tring, England, UK
|

| 80 | Enter the Dragon (1973) - Aug 31, 2010 |
| 78 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Aug 31, 2010 |
| 67 | Superman IV: The Quest for Peace (1987) - Aug 31, 2010 |
| 69 | Meet the Fockers (2004) - Aug 31, 2010 |
| 79 | The Untouchables (1987) - Aug 31, 2010 |
| 79 | Rat Race (2001) - Aug 31, 2010 |
| 84 | The Bridge on the River Kwai (1957) - Aug 31, 2010 |
| 65 | Legally Blonde (2001) - Aug 31, 2010 |
| 60 | Hocus Pocus (1993) - Aug 31, 2010 |
| 58 | Toys (1992) - Aug 31, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |